• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Vyberte si svou HYPOTÉKU na míru
Orientační návrh hypotečního úvěru
Modrá pyramida

Modrá pyramida

100 %
(5×)

Znáte to – když už si konečně vyberete vysněný byt či dům, musíte často svádět nekompromisní boj s ostatními zájemci. A jde většinou o čas a peníze. Díky Chytrému Honzovi a Modré pyramidě si můžete vylepšit svou startovací pozici a mít schválenou hypotéku v kapse ještě před výběrem vysněné nemovitosti.

Jak to funguje

Jednoduše. Stačí mít představu, kolik cca chcete do vlastního bydlení investovat a doložit vaše příjmy. Banka vám finanční prostředky rezervuje na dobu 12 měsíců, během kterých si v pohodě vyberete své nové bydlení. Skvělé je, že jakmile máte hypotéku schválenou, můžete s prostředky 100% počítat. Nejedná se o žádný “úvěrový příslib”, jak tomu bylo dříve.

Aktuální podmínky hypoték jsou pořád luxusní. Včasná hypotéka se vám šikne i v případě, že nad investicí do vlastního bydlení teprve přemýšlíte. Nynější férové úroky si totiž zafixujete na dlouho dopředu.

Úroková sazba od 3.09 %

Podmínky úrokové sazby:

  • Běžný účet
  • Schválení úvěru bez vybrané nemovitosti
Spočítat
 
Upozorňujeme, že se jedná pouze o nezávaznou nabídku, která má informativní charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Zobrazené kalkulace, údaje o výši splátky a úrokových sazbách jsou pouze orientační a mohou být v jednotlivých případech rozdílné v závislosti na posouzení konkrétní finanční institucí.